Kim jestem?

izabela_kozakMam na imię Iza i nałogowo piszę na blogach, z małymi przerwami, od 2006 roku. Jak nie piszę na blogach, to piszę gdzie się da, jak na zdrowo uzależnioną przystało. Swego czasu pasjonowało mnie dziennikarstwo, dziś nie wyobrażam sobie dnia bez mediów społecznościowych i e-marketingu. Zawodowo zajmuję się promocją marek w Internecie. Spełniam się w tym, co robię, a każdy dzień jest dla mnie przygodą i wyzwaniem :)

Jestem geekiem, który lubi wszystkie nowinki i nie rozstaje się z tabletem, ale przede wszystkim jestem człowiekiem z pasją, który cokolwiek robi, robi to na 200 procent.

Prywatnie. Jestem entuzjastką reportażu, gier komputerowych i filmów, których nie ogląda się dla przyjemności. Nie wyobrażam sobie dnia bez Internetu, godziny bez Facebooka i wieczoru bez dobrej herbaty i dobrego e-booka.

O blogu

SocialShake.pl to przestrzeń, w której wreszcie mogę się wypisać na tematy mi bliskie. Social media, społeczeństwo, marketing, czy styl życia. Nie nakładam sobie ograniczeń, bo najlepsze są przecież mieszanki ;) Przeczytasz tutaj felietony i eseje o relacjach międzyludzkich, związkach, motywacji, ale również poznasz trendy, tematy, którymi żyje internet, zagłębisz się w mój świat pełen nowoczesnych technologii, z dużą dozą wrażliwości.

Chcesz wiedzieć więcej, zapytać o coś, podzielić się opinią, pogadać albo masz jakiś deal: napisz na iza(at)socialshake.pl

Życzę miłej lektury i zapraszam do dyskusji :)